Ettevõttest - reklaamtelgid

Expotrade Group GmbH toodab ja müüb alates 2002 aastast kõrge kvaliteediga, otstarbekalt ja praktiliselt kokkupandavaid telkpaviljone. Esitlustelgid on mõeldud erinevatel väliüritustel toodete reklaamimiseks, müügikampaaniate läbiviimiseks ning messidel ja näitustel osalemiseks. Noor jõuline Austria firma ei näita oma kompetentsust ainult läbi pidevalt uueneva tootevaliku, vaid tegeleb pidevalt  värskete innovaatiliste lahenduste otsimisega. Kõnekas on fakt, et Expotrade on arenenud juhtivaks tootjaks ja teenäitajaks teiste samasuguste ettevõtete ees, kelle tooteid ja lahendusi tihti konkurentide poolt kopeeritakse.

Edasimüüjad

Expotrade edasimüüjaid võime leida paljudes riikides, muuhulgas Austrias, Saksamaal, Hollandis, Luxemburgis, Belgias, Šveitsis, Itaalias, Prantsusmaal, Suurbritannias, Hispaanias, Portugaisl, Taanis, Norras, Rootsis, Soomes, Tšehhis, Bulgaarias, Sloveenias, Horvaatias, Kreekas, Lätis, Venemaal, USA –s ja Kanadas.

Eesmärk

Expotrade eesmärgiks on maksimaalne klientide rahulolu ning et pidevalt arenev ja täiustuv tootevalik arvestaks klientide individuaalseid soove ning vajadusi koos erinõuete täitmisega. Tooted on praktilised, kvaliteetsed, valitud materjalidest ja pikaajaliselt kasutatavad, lisaks on erinevalt konkurentidest purunenud või vigastada saanud detailid võimalik vahetada uute vastu. Vastupidav ja läbimõeldud pakend aitab toodet ohutult transportida ja ladustada. Just need omadused teevad Expotrade tooted millekski, millele võib loota muretult pikki aastaid.

OÜ Revalees on asutatud aastal 2000 ning alates 2010 aastast oleme Expotrade esindajateks Eestis. Meie soov on olla oma klientidele usaldusväärne partner ja pakkuda mugavat, kiiret ja kliendikeskset teenindust.